| NEbuna69 a întrebat:

Sunt atrasă de fete de la un timp, nu stiu, a aparut asa din senin si nu stiu de ce si care sa fie cauza (sunt fata). Ce as putea face? Cum sa abordez o tipa sau ce sa-i spun mai întâi? Unde si cum as putea gasi o tipa cu aceleasi interese? Caut de cateva luni si e in zadar. Cred ca o sa raman singura toata viata.
P.s. poate e pe aici vreo tipa care e in aceeasi situatie sa vorbim putin, poate ma poate ajuta cu ceva sfaturi.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O idee. Sunt băieți fătălăi, dacă ești atentă găsești.

| Ralu_Raluka_1995 a răspuns:

Ai o problemă eu cred ca ar trebui sa o rezolvi, nu am nimic cu cei ca voi doar ca e aiurea si scrabos.
Ca si cum ai avea probleme cu capul
In concluzie nu e normal trebuie sa gaseti pe cineva care sa te ajute sau cu care poti vorbi

| MădăAlle a răspuns:

Am fost și eu lsb, e cv normal, acum sunt ase. Am avut și o iubita da' n-a ținut mult timp relația.Toate vin la timpul lor, nu te grăbi în căutarea unui partener happy