| SnYcK3rS a întrebat:

Sunt baiat , am aproape 17 ani si ma simt complexat din cauza ca am putina burta laughing , am 1,70 si in jur de 65 de kg , nu sunt gras , dar am burtica asta laughing nu e mare

Toti baietii de varsta mea au patratele la abdomen , eu nu am. Am facut si sala cateva luni si niciun efect. Am lucrat si acasa tot cateva luni si tot niciun rezultat. Ce sa fac ca sa am un abdomen plat?

NU vreau video'ul acela cu "8 minute pentru abdomen" pentru ca nu e cine stie ce

Stiu ca trebuie sa tin si dieta. As vrea sa stiu ce as putea consuma si cate abdomene sa fac , cate serii , de cate ori pe zi , cand sa le fac , cum fac cu dieta ...

Sincer, m-am saturat , cred ca am aproape 1 an de zile de cand ma chinui cu abdomenel si niciun rezultat ...

Vreau sa ma ajutati cu abdomenele si as vrea sa stiu in cat timp se va vedea un rezultat MINIM

Sunt constient ca daca fac azi abdomene , maine nu voi avea patratele , dar as vrea sa stiu cam in cat timp incep sa apar rezultate

Eu , daca vad k dupa un timp ( nu stiu , 1 - 2 luni ) incep sa se vada cat de cat rezultate minime , am satisfactie si continui si mai mult si mai mult pana ajung la rezultatul dorit !

Ajutor ! Sunt complexat ! Nu sunt gras !

Funda ! happy

1 răspuns:
| Lacryssss a răspuns:

Un sfat acceptate asa cum esti si te vor accepta si altii si nu-ti face atitea probleme,burta sau patratele asta nu schimba nimic doar fii sigur pe tine, si poti merge la fitness pentru a face putin sport, e si bine pentru sanatate si cu timpul iti vor aparea si patratelele la care visezi ...Bafta