| anduandrei2222 a întrebat:

Sunt baiat iar din pacate am intrat la mecanica si as vrea sa ma transfer la ce liceu sau profil as putea sa ma transfer, ofer funda

Răspuns Câştigător
| MadalinMarian a răspuns:

De unde esti? Eu sunt tot baiat am trecut a 10-a si sunt pe profil:Industrie alimentara si chiar imi place.Tu daca vrei sa te transeri, mergi la un liceu si profil care te si avantajeaza si iti place.

1 răspuns:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu e posibil acum, doar la sfarsitul primului an, daca gasesti profilul dorit si indeplinesti conditiile cerute acolo la admitere, si daca e vreun loc disponibil.