| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa ma epilez pe la zona intima,cu ce e mai bine sa o fac cu crema de epilare sau ceara ?

2 răspunsuri:
| Alice a răspuns:

Cu ceara iti recomand, dar e foarte dureros. foarte foarte dureros. acum depinde, e alegerea ta. totusi prima data doare cel mai tare dupa te obisnuiesti. dar daca e prima data iti recomand crema depilatoare.:* te puphappy

| alexlaura91 a răspuns:

La baieti zona aia este foarte sensibila si pentru ceara si pentru acea crema. Asta pentru ca epilatul cu ceara este foooooooaaaaartea dureros, iar cel cu crema poti ramane cu arsuri. Iti recomand BIC-ul.