| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat si as vrea sa ma epilez pe la zona intima, cu ce e mai bine sa o fac cu crema de epilare sau ceara?

4 răspunsuri:
| thedistroyer a răspuns:

Sincer mai bine iti lasi parul asa cum e...si daca chiar vrei mai bine cu crema

| SimonaAdina a răspuns:

MariaRaluca16 vrei sa il omori pe saracul baiat?!laughinglaughinglaughing)Sergiu2091 mai bine foloseste crema depilatoare dar sa fie una buna, da si tu un ban in pluswinking

| Dudăăăă a răspuns:

Crema este cea mai buna solutie, sau poate chiar spuma de ras thinking

| katlyka a răspuns:

Mai bine lasa-l asa cum e dar daca tot vrei foloseste ceara.