| ..pYtBulL.. a întrebat:

Sunt baiat si vreau sa stiu daca merita sa imi las parul lung?

Răspuns Câştigător
| saymoon a răspuns:

Ador baietii cu parul mediu, nu lung.Cam pana la umar sau ceva mai lung cu vreo 2 3 cm de umar. Da deci merita, bineinteles nu la toti le sta bine. Daca ai fata frumusica, good for you.

18 răspunsuri:
| Mandy a răspuns:

DA DA DA!
Eu te sfatuiesc sa-ti lasi parul lung. Fetele adooora asta. Mie una, cred ca baietii cu parul lung sunt mai cool, dar ai grija sa il ingrijesti. App nu e asa de greu sa intretii parul lung... daca il speli o data pe saptamana e ok.Acum vreau sa-ti spun ceva si de lungime.Nu e prea estetic sa ai plete, pentru ca e aiurea pentru un baiat, mai ales sa ti le prinzi in coadarolling on the floor. Mai bine lasa-l potrivit... o sa arati super ok happy spr sa-ti fie de folos raspunsul :*

| NoNameW a răspuns (pentru Mandy):

Eu cand aveam parul un pic mai lung il spalam in fiecare zihappy si u zici ca o data pe saptamana? depinde si de om multora le sta parul lung mai bine decat scurt si invers. Eu aveam un plus in parul meu : dupa spalare cu balsam si sampon il lasam sa se usuce singur si la scoala multi ma intrebau daca il fac cu placalaughing

| Диана a răspuns:

Da, mai multe fane! Heeellooo!laughing

| Loryoficial a răspuns:

Si acasa porti rochita?:S tunde-te scurt si fain...

| Tghujj a răspuns (pentru Loryoficial):

Ce legatura are ce ai zis tu cu ce a zis el?

| xilotto a răspuns:

Depinde cat de lung, depinde cum vrei sa arate...

| Andruska55 a răspuns:

Vai arata oribil baieti cu parul lung deci nu

| georgyanahhhhhh a răspuns:

Sincer, nu

| MrWicked a răspuns:

Nu, e teribil de greu de intretinut...eu abia m-am tunsbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cum zicea si Диана mai multe fane.Ca mai nou, majoritatea fetelor alearga dupa baieti cu plete, facut cu placa, etc.Lasa-ti parul lung, probabil iti va sta super. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasati-l frate!
merita!happy ca si eu il am si multi mi-au zis ca imi sta mistosmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si sunt baiatcu parul lung si imi sta foarte bine, chiar imi sta mai bine cu parul lung decat scurt, poti sa til lasi si tu sa vezi cum iti sta, si nu lua in considerare cea ce spun altii, tie trebuie sati placa nu la altii.

| alexa_3497 a răspuns:

Buna cred ca e o idee buna sa iti lasi parul lung daca tu te simti bine cu parul lung in plus sunt foarte multi baieti cu parul lung si daca no sa iti placa poti sa til tunzi nu e o problema asa mare bye pup.

| dyana_8591 a răspuns:

Ma nu ti lasa parul lung... da lasati chica ...si o sa arati mult mai frumos.winking

| allyn_6066 a răspuns:

Fiecare ca preferintele sale

| dyana_8591 a răspuns:

Ma nu ti lasa parul lung... da lasa ti kika asa o sa fi mult mai dragut

| yboy a răspuns:

Ma depinde, daca esti un cocalar ce il venereaza pe salam NU, daca esti rocker si sti ce inseamna muzica buna atunci nu te lua dupa altii si lasa-ti parul lung

| Pop_Cătălin_1996 a răspuns (pentru yboy):

Amice, tot respectu' din lume!