| Ally a întrebat:

Sunt cam speriata deoarece duminica la club era un tip care ma tot chema la el si am facut cunostinta da cand am iesit afara cu fetele, el era cu un baiat care i-a zis:" asta nu e prietena ta?" si el a zis:"nu, ma cunosti?" si eu credeam ca glumeste da dupa aia inautru iar ma chema la el si cand m-am urcat pe cub eram eu si cu 2 prietene si dansam si am observat ca tipu imi tot facea poze mie si acum ma gandesc daca e ceva grav, sa ma feresc de el? nu inteleg de ce cand e cand suntem cu cineva se preface ca nu ma cunoaste si de ce imi facea poze?

5 răspunsuri:
| RaluuRaluu a răspuns:

O fii, un pedo**l, Nu stiu, daca o sa-l mai vezi vreodata, Da ar trebui sa te feresti de el. Dar, poate nu te-a prins cu fata in poze. Asa te poate cauta sad. Nu te speria straight face acum!

| jadir a răspuns:

Pai e bine sa fi prevazatoare pana afli mai exact ce ai poate capu, apoi vezi tu poate ca e chiar un tip de treba, dc nu la`i intrebat care este motivul pentru care ati face poze.

| furios4you a răspuns:

Iti facea poze sa se dea mare prietenilor ce a agatat in club. nu te speria. nu o sa te urmareasca. iar daca te deranjeaza, apeleaza cu incredere la politie

| McCrush a răspuns:

Afla mai multe despre el! dupa vezi ce antecedente are si suna la politie

| magdiy a răspuns:

Da ally, eu cred ca ar trebui sa il injuri si sa ii spui ce e cu tine, pedofilulu?