| iuly_iulyana13 a întrebat:

Sunt certata cu niste fete din clasa de la mine dintr-o prostie si le-am cerut iertare de o gramada de ori dar ele nu for sa ma ierte ce sa fac? suntem certate din iunie

Răspuns Câştigător
| PauLa.M a răspuns:

Le ai cerut o data le ai cerut de 2 ori.nu vor.STOP...nu esti papusa lor happy nu vor sa te ierte.problema lor aratale ca poti si fara ele. tu ti ai facut datoria de prietena.si ai incercat.

3 răspunsuri:
| georgiana a răspuns:

Fii indiferenta,
probabil or sa vina ele la tine!

| ellene a răspuns:

Nu te mai injosi in fata lor. Daca iti ceri iertare o data eu zic ca e de ajuns. De acum o sa cazi in penibil. Adica de ce doar tu iti ceri iertare, esti mai prejos ca ele? Nu stiu de ce v-ati certat dar nu cred ca a fost doar din vina ta. Mai bine ignora-le, sigur sunt niste fitoase.

| Arii :x a răspuns:

Poti sa-mi zici de ce va-ti certat ca sa-ti dau un raspuns? Daca nu incearca sa le explici ca si ele gresesc(in caz ca e vina ta) si ca toata lumea merita sa fie iertata. Daca ele nu inteleg asta inseamna ca nu merita sa-ti fie pritene. Sper ca te-am ajutat.