| Gheorghe_Ioana_Eliza_1974 a întrebat:

Sunt clasa a 7 a si as vrea sa fac liceul in America. Am o verisoara acolo deci cu viza ma descurc... dar cu restul?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar viza de studii nu se poate aloca verilor, deci, nu ai cum obtine viza sa mergi in America, decat ca turist, chiar daca ai rude acolo!
Daca parintii tai au milioane de dolari, da este posibil sa se obtina viza de studii acolo, unde cazarea si restul oricum nu mai conteaza, odata ce isi permit ai tai, fiind milionari in dolari.

| Violleta2022 a răspuns:

Am uitat sa-ti mai spun, o alta sansa sa studiezi in America, este daca verii astia ai tai au cetatenie americana si daca se ofera sa te infiaze!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu viza poti spune ca te descurci abia dupa ce o primesti ca nu au verii tai nicio treaba cu viza ta

| sofisis a răspuns:

laughing))
Cu viza te descurci? S-o vad si p'asta laughing)