| Ana7807820 a întrebat:

Sunt clasa a zecea si voi merge in practica la un loc de joaca pentru copii, daca ati auzit vreodata de kids land.
Daca fac practica, m-as putea angaja part-time acolo? Am 16 ani.

Răspuns Câştigător
| Katie1356 a răspuns:

Practica tine de liceu, jobul part-time tine de timpul tau liber si disponibilitatea pentru munca. Intreaba acolo daca ai varsta pe care ei o cer ca minim de angajare si daca programul tau si orele de munca propuse de ei se potrivesc.