| Kleb a întrebat:

Sunt clasa a9a, cum ma pot integra mai bine la liceu intre colegi? Incep sa ma ia peste picior majoritatea, vazand ca eu sunt mai timid si nu am reactie...Ce sa fac? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| deniiiisa4 a răspuns:

Sa comunici mai mult, sa glumești cu colegi, sa ți legătură cu ei happy

| Kleb explică (pentru deniiiisa4):

Sunt prea timid....nu stiu cum sa scap si din banca imi e rusine sa ma ridic

| deniiiisa4 a răspuns (pentru Kleb):

Hmm, atunci încearcă sa comunici cu colegul de banca sau poate sa îți faci un prieten și după mai mulți