| celmaitarenume a întrebat:

Sunt cluburi de manele in Costinesti?

5 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Puteai sa dai un search pe google nu e greu...
Disco Max, Gossip, Ring...

| Adry05 a răspuns:

Da

| Adry05 a răspuns (pentru HadesSs):

Ring? gossip?! manele?! uite ce face search-ul pe google, da informatii eronate

| HadesSs a răspuns (pentru Adry05):

Da, se dau manele cam in toate in afara de Discoteca Tineretului laughing

| Adry05 a răspuns (pentru HadesSs):

Cum naiba că am fost și în ring și în gossip și n-am auzit nicio manea.
doar în office au băgat la un moment dat pe la 4 dimineața o manea sau 2 dar nici macar asta nu-l face club de manele. Dacî se bagă o manea la 20 melodii normale asta nu înseamnă că e club de manele.