| Robi7383i3 a întrebat:

Sunt confuz, Eu ma vad in oglinda ok, pe camera de la telefon cea din fata tot ok si pe cea din spate ma vad super oribil in poze, care este adevarul? O explicație va rog!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Alyra a răspuns:

Bună.
Cel mai probabil e că atunci când folosești camera din spate nu vezi cum arăți înainte să faci poza. Dacă te uiți în oglindă sau în camera din față o să-ți schimbi poziția capului și expresia feței până îți place cum arăți.
Dacă folosești camera din spate e mai greu să nimerești unghiul sau momentul bun ca să faci poza.
O zi bună!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi calitatea camerei, numărul de megapixeli; posibil camera să nu fie ștearsă.

| dummyfunny a răspuns:

Am aceeași problemă, în oglindă și în pozele pe care mi le fac eu arăt ok, însă când îmi face altcineva poze ies total diferite. eu cred ca pur și simplu unii oameni nu sunt fotogenici, nu toți putem ieși perfecți în poze