| RoX_6698 a întrebat:

Sunt cu un băiat de aproape jumate de an. Facem pe 21 aprilie 6 luni. Ce cadou aş putea să îi fac? A spus că dacă îi cumpăr ceva, nu primeşte.Acum nu ştiu... mă simt aiurea decât el să îmi cumpere. Fundiţă!

Răspuns Câştigător
| andreeaaa_7883 a răspuns:

Buna.Poi nu trebuie neaparat s ii faci un cadou. Cadoul lui poti sa fi chiar tu :*.El ti'a spus ca nu primeste cadouri, dar iti spun sigur ca daca i-ai dat cadoul nu te'ar refuza ar fi foarte urat.Eu daca as fi in locul tau i'as cumpar un lantisor in forma de inimioara care se rupe in jumate.si poti sa o personifici cu numele tau si al lui.si o jumatate sa o pastrezi tu iar cealalta el.E o amintire frumoasa love struck sper ca ti'am dat o idee :*. fundita? :*