| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu un baiat de cateva zile iar uneori cand ne sarutam are tendinta sa imi puna mana pe sani sau pe fund, pe coapse.Nu va ganditi ca ma pipaie ca un taran, isi plimba usor mainile pe locurile de care v-am pomenit mai sus. Nu ma deranjeaza doar ca ma simt putin stanjenita.e normal sa vrea sa ma atinga sau sa ma,, pipaie "? totusi suntem de doar 2 zile big grin

9 răspunsuri:
| ankadella a răspuns:

Nu prea e normal ca de 2 zile sa inceapa sa te pipaie. e ca si cum ti-ar da de inteles ca vrea sa se culce cu tine.dar, poate te iubeste de multi ani si vrea sa te tina aproape, sa te atinga. poate te doreste de mult timp si acum profita..nu dispera, mai asteapta cateva zile, 1 saptamana si daca continua cu aceste mici "avansuri" ar trebui s-o inchei.

| mitza90 a răspuns (pentru ankadella):

Nu e vorba ca traba sa o incheie, stai linistita.depinde cati ani au.sau cel putin ea cati are.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu e deloc norma ar trebui sa stea cu mainile legate la spate.

| KokoFredyRadulescu a răspuns:

La 31 de ani nu te-ai mai intalnit cu situatii din astea? laughing

| KokoFredyRadulescu a răspuns:

Baiatul e purtat de val, atunci cand devine prea "indraznet" o sa ai o problema. SUCCES smug

| Bella20 a răspuns:

Hmm.Ce varsta aveti? ..Nah nu prea mi-se pare cv normall.pt ca in 2 zile deja pipaiala..nah dup ce va cunoasteti si asa mai bine.incepetii sa.Nu chiar din primele 2 zilee. POatee ca te asta s-a sh comb cu tine te-a vz mai buna sh.Sh nah daca iti place lasa-l sa te piepaiee daca nu vb cu ell sh zii..ma deranjeaza cand imi pui mana pe ..etc.

| mitza90 a răspuns:

Cati ani aveti? da mai multe detalii.eu zic ca e cam smecheras baiatu daca e cu tupeul asta dupa 2 zile. dupa o sap vrea sa te si culci cu elbig grin

| miatmm a răspuns:

Din punctul meu de vedere este normal.Am patit si eu la fel(si inca patesc).Nu conteaza ca esti de 2 zile sau de cateva luni, sau ani.Asa sunt baieti simt nevoia sa atinga ceva, poate ca asa sarutul devine mai "pasional"