| Den1sa a întrebat:

Sunt curioasa cum vi se pare fata din poza de profil pe care am pus-o, ma refer la fizic daca vi se pare atractiva etc., spuneti-mi ce va place si ce nu

14 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Sincer zici ca este-o Sawurma pe jumate terminată -_-

| Den1sa explică (pentru GraniniCuPiersica):

De ce?

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Den1sa):

Dece nu?

| Den1sa explică (pentru GraniniCuPiersica):

As vrea niste detalii

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Den1sa):

Dece?

| Flar3 a răspuns:

Mi-se pare frumoasa. Dupa aparente, imi place cam tot laughing

| Den1sa explică (pentru GraniniCuPiersica):

Pentru ca sunt curioasa

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Den1sa):

Bine

Deci prima ora am dat clik pe poza și ma uit eu așa și de o data nu știu cum observ ca are 4 degete era car totul (Alien) din prima (sesizare) apoi ma uit mai atent un pic ghici ce? Boooom tine telefonul cu 4 degete apoi ma uit un pic dar un pic mai antena de o data observ ceva putred la mijloc boooom are coloana rupta apoi ma când sa ies de pe poza ceva îmi atrage atenția boooom Are lumina albă in cap era clar totul ( Alien)

E frumușică sincer dacă s-ar da la mine îi dau somn direct fără mila -_-

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este ok big grin

| GabiDumitrescu a răspuns:

Prea mult sharpness, backgroundul nici nu e, nici nu e lipsa, o bucata din telefon iti acopera o bucata din fata, nu te uiti catre camera - bine, te uiti in telefon, dar ar fi trebui sa te uiti catre oglinda, sa para ca te uiti la publicul spectator. Tu esti ok, nu se pune problema ca nu ai fi atractiva, dar la punerea in valoare a atributelor tale fizice se mai poate lucra destul. happy

| CassiusAlexander a răspuns:

Fata in sine este frumoasă, dar poza este editată prost și nu sunt mare fan al acelui stil vestimentar.

| FreddieM a răspuns:

Iti ofer o opinie tehnica prin ochii unui artist.
Pare normala, nu e chiar,, Miss Univers'', dar e acceptabila. Chipul desi nu e perfect proportionat, (proportia distantei ochi-nas-gura) iti ofera totusi o imagine agreabila cand il privesti. Nu are defecte majore, deci scapa atentiei unui ochi inexpert. Un punct minus pentru machiaj, nu e potrivit fetei si iti alungeste in mod nenatural ochii si par mai mici.
Cheers

| timidu89 a răspuns:

O tipa cu aspect fizic normal.

| Adry05 a răspuns:

Trăsături frumoase dar cam try hard poza