| Flobv a întrebat:

Sunt din Brasov si caut o sala de box sau kickboxing? Ma poate ajuta cineva? Dau funda... daca practicati la o sala din brasov as vrea sa stiu si cam cat costa pe luna si cate antrenamente/ saptamana se practica.

Răspuns Câştigător
| onlyforme a răspuns:

Salut si eu sunt din bv dar nu prea merita eu cu niste prieteni am facut rost de un loc unde am cumparat saci de box, echipamente necesare manechine de practica avem un laptop cu tutoriale kickboxing si invatam fiecare miscare si din punctu meu de vedere suntem okwinking tutoriale gasesti pe tot google...

1 răspuns:
| lafamiliaa a răspuns:

Pai in jur de 40 de lei pe luna in functie de sala acum si te poti duce de 5 ori pe saptamana.