| Catalinblue a întrebat:

Sunt din Ghimbav si am 17 ani. Vreau sa plec dupa Craciun din gara din Brasov la Bucuresti cu prieteni.Cat costa un bilet si am ceva reducere ca elev? dau funda pentru raspunsul corect.Mersi

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Carnetul de elev, vizat si buletinul, pentru reducere 50%, Pretul nu stiu.

| WhiteLife a răspuns:

Nu pot sa-ti zic nimic altceva, decat ca daca ai carnetul d eelev la tine ai reducere la bilet 50%. Numai ca trebuie sa ai la tine carnetul d eelev, vizat pe anul acesta.