| anamaria82726 a întrebat:

Sunt din Iasi si mereu ma duc la palas sa-mi iau haine din zara, bsk, stradivarius, pull&bear etc. Dar mereu vad aceleasi haine care nu-mi plac si deja le am pe cele care imi plac. Ideea e ca inca sunt hainele de vara si nu mai baga odata haine noi. Aveti idee cand?

3 răspunsuri:
| Ana7807820 a răspuns:

Buna! Si eu sunt din Iasi.
Haine noi vor aparea cand se va termina sezonul in mod oficial, adica pana pe 1 septembrie sau pana vor aparea noi reclame

| anamaria82726 explică (pentru Ana7807820):

Nu mai vreau sa ma duc degeaba. Reclame la tv? Ca nu ma uit. unde se anunta oficial ca au schimbat hainele?

| Ana7807820 a răspuns (pentru anamaria82726):

La intrarea in magazin se anunta de obicei. s-ar putea sa vezi reclame si prin palas