| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din ramnicu valcea si vreau sa'mi ac o gaura in ureche... specific ca am 2 gauri de mica dar mai vreau una... unde sunt saluane in RAMNICU VALCEA? si cam cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Eu am gaura in nas si ma costat 30 de lei(300. 000 lei) asa ca gaura la ureche nu poate fii mai mult poate chiar mai putin:*

3 răspunsuri:
| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Gandeste-te bine inainte sa faci acest pas...(cred ca esti fata).
Daca da nu cred ca o sa fi mai "cool" pentru 2 gauri in urechi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merci oricum... mi-am facut gauri in ureche...kiss

| -TattO- a răspuns:

Langa ortopedica... in centru