| Silverr a întrebat:

Sunt fata si de ceva timp e o proasta care se tot ia de mine ba ma trage de par ba nu stiu ce sa fac? pot sa spun ca ma si enervez repede. daca e vba de bataie ceva indicatii? chestia e ca nici nu o cunosc deloc. zero

1 răspuns:
| Fytzy a răspuns:

Pai depide ca fel d pesoana est daca est asa mai tupeista dai o lectie daca est mai linistita at nu fakea pereche prostului dau inventeaza si u o poveste ca ai batut p una mai mare sa i fie in pic frica sau daca ai pr mai mare pune-l sai deie niste lecti d palme vezi ca fac si zima km o mares si BAFTA funduta?