| Dyingfetus a întrebat:

Sunt fata! Vreau sa slabesc la burta,deoarece corpul meu este slab,dar am burta si solduri.Nu stiu ce exercitii sa fac. Vreau numai pentru burta si solduri! Nu vreau masa musculara, vreau doar sa scap de colaceii si soldurile late.

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Cine naiba te-a invatat prostia cu ora 6? E o cretinitate care te ajuta doar sa-ti fortezi stomacul

| Cosmin86 a răspuns:

1. cardio de 3-4 ori / saptamana, minim 1 ora. Alergat, inot, bicicleta, stepper, etc.

2. O alimentatie corespunzatoare, 4-5 mese pe zi, mici si dese, ultima sa fie cu 2-3 ore inainte de culcare. Dimineata si inaitne de antrenament sa mananci carbohidrati si grasimi sanatoase, in rest legume. Fructe, cateva intre mese, 2-3 pe zi maxim, ca au zahar. Si proteine poti consuma la fiecare masa.

| Marian_Laurentiu_1998 a răspuns:

Abdomene si alergat scapi de burta garantat

| osyandreea a răspuns:

Hmm..eu am auzit de metoda sa alergi imbracat gros ca sa dai mai usor jos si cica e sanatos dimineata pe stomacu gol sa mananci iaurt amestecat cu zeama de lamaie si o sa incerc si eu.Succes!

| Cosmin86 a răspuns (pentru osyandreea):

Daca alergi imbracat gros reusesti sa-ti maresti tensiunea si sa te fortezi aiurea. si NU, nu slabesti mai bine, slabesti mai PROST, din cauza ca te deshidratezi foarte mult din cauza transpiratiei