| aNoNiM_3767 a întrebat:

Sunt foarte nervoasa! frate cand dau click pe o intrebare numai justin bieber vad! m.am saturat! il urasc... mie. mi place de ian somerhalder http://www.google.ro/......tp?/search :X:X cine. i de acord cu mine? funda la cel mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
| Coconut a răspuns:

Si eu il urasc pe jb. nu inteleg de ce e toataluema asa de obsedata de el. nici nu e frumos, nici nu are talent asa de mare. Iar ian nu e cumva actorul din gossip girl? sau mi se pare mie. oricum e frumos:X

5 răspunsuri:
| enamel a răspuns:

Ian...Bieber...Sunt de moment.Toata lumea va uita de ei peste ceva timp.

| BellsC a răspuns:

Eu sunt de acord cu tine.
Bine eu nu-l urasc pe justin dar nici nu`mi place.
Ian e mai frumos de 100de ori:X Si nu pricep de ce toti sunt nebuni dupa Justin[ma rog doar unele fete...] chiar nu vad de ce.

| alyna a răspuns:

Eu!
il ador pe ianlove strucklove strucklove struck

| aNoNiM_3767 explică:

E din jurnalele vampirilor:X:X

| Coconut a răspuns:

Da, asa e laughing acum mia-am dat seama. doar ca semana f mult cu Chace Crawford