| Gaceanu_Raysa_1999 a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat de o zi si acum vreau sa ne despartim cum ai spun dar sa nu se supere

Răspuns Câştigător
| jessica1029 a răspuns:

Ok...eu am 12 ani si m-a tinut 1 an si ceva o relatie.(cu toate ca el avea 15 ani). Nu subestima copiii.Nu toti sunt la fel.Eu am 12 ani dar totusi mereu am fost mai matura decat celelalte fete de varsta mea.

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Avand in vedere ca aveti doar o zi nu vad cu ce l-ai putea rani laughing)) Nu e ca si cum aveti nu stiu cat timp sa se fi atasat de tine. Ii zici ca nu mai vrei si aia e

| Plato a răspuns (pentru Adry05):

Si daca ne-am lua dupa nume, are 20 de ani. Iti dai seama?

| Adry05 a răspuns (pentru Plato):

Eu tind sa cred ca-i ceva copil de 11-12 ani

| Plato a răspuns (pentru Adry05):

Sper.

| Adry05 a răspuns (pentru jessica1029):

Replica absolut fiecarei fetite de 12 "sunt mai matura decat restul fetelor"

| jessica1029 a răspuns (pentru Adry05):

Si ma intreb cat bun simt poate sa aiba cineva care judeca inainte sa cunoasca._.

| Adry05 a răspuns (pentru jessica1029):

PAna nu si plangi un pic tot degeaba

| jessica1029 a răspuns (pentru Adry05):

Nu-i problema mea.Nu ma cert cu prostii.

| Adry05 a răspuns (pentru jessica1029):

Pai nici eu, am facut o excepție pentru tine totusi?

| jessica1029 a răspuns (pentru Adry05):

Ok...eu am 12 ani si m-a tinut 1 an si ceva o relatie.(cu toate ca el avea 15 ani). Nu subestima copiii.Nu toti sunt la fel.Eu am 12 ani dar totusi mereu am fost mai matura decat celelalte fete de varsta mea.

| Andreeush a răspuns:

Nu văd de ce ar suferi.
Nu sunteți de mult împreună.
Spune-i că nu merge relația și gata.

| Plato a răspuns:

O zi intreaga?! Cum de v-a tinut atat de mult? Mai aveati putin si sarbatoreati ziua 2, ce pacat ca nu merge, ati ajuns asa departe...

| Ineys a răspuns:

Spune-i ca simti ca nu te mai iubeste ca in prima zi si vrei sa pui capat relatiei. Oh... wait...