| Alberto4002 a întrebat:

Sunt in camin si am iesit pe hol seara si pedagogul a zis ca ne duce pe toți la administrator...si a zis ca maine la ora 2 jum vine un băiat sa ne zică pe toți care am iesit pe hol...Ce s-ar putea întâmpla?

5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Ce varste aveti?
Nu se va intampla nimic grav.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O să afle și administratorul cine a ieșit pe hol. Doar atât.

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu aveti restrictie sa iesiti pe hol seara, nu are ce sa se intample. Numai ca nu spui ce faceati pe hol. Nu cred ca faceati schimb de teme.

| Patronu1 a răspuns:

Pai o sa va torutreze pana afla ce făceați de fapt acolo, în rest nimic grav. Bafta cu trasu pe roata!

| Andreeush a răspuns:

O să vă atragă atenția și atât.
Nu vă mănâncă, stați liniștiți.