| Alexqp a întrebat:

Sunt în clasa a 11-a, liceu tehnologic, profil comerț și aș vrea să mă transfer la alt liceu cu profil diferit.
Sunt în ultimul an, sunt suportat să mă rezum doar la 11 clase și asta e motivul pentru care aș vrea să știu dacă pot să mă transfer.

2 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Bineînțeles ca te poți transfera. Mult succes. Sa te interesezi din timp dacă e cazul sa dai diferențe la materii.

| Alexqp explică (pentru Robertandrei4858):

Nu știu dacă trebuie să parcurg liceu Seral, căci eu voiam să merg la filo... Și din câte mi s-a spus, liceul seral e singura opțiune.