| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a 12-a si as dori sa aplic la o universitate din SUEDIA. Care sunt criteriile de admitere la facultate pentru straini in aceasta tara si unde se face aplicarea?

2 răspunsuri:
| Zaira a răspuns (pentru persseuss):

Buna Speeder, am citit intrebarile tale si mi am dat seama ca esti o persoana inteligenta si sensibila dar ai grija cu fetele. Sinceritatea si sensibilitatea ta pot bate inteligenta. Colega ta va reactiona in momentul cand nu se va mai simtii in centrul atentiei pentru tine, daca simte ceva iti va arata, daca nu, nu poti obliga dar da poti lupta din umbra.