| Cosmynutz a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a si nu stiu ce sa le scriu colegiilor/colegelor pe panglica! Ma puteti ajuta cu ceva.winking?

Răspuns Câştigător
| babylove a răspuns:

De-as fi un fluture mic, m-as ascunde intr-un plic,iar cand plicul va fi rupt as iesi sa te sarut...

Ne despartim acum
Si e pacat
Ramane-n urma

Visul amintiri
Abia acum vedem
Cu-adevarat
Cata durere paste
DESPARTIREA

Cum doreste caprioara
Apa rece din izvor
Asa iti doresc eu tie
Mult succes in viitor!
Cu foarte mult drag...

Sper ca nu ne vom uita unii pe altii. in cei patru ani impreuna,plini de bucurii, tristeti, si note proaste.

Ce trista e caprioara
ce-i pierduta prin Bucegi
Dar mai trista este
despartirea de colegi

nu uita c-am fost colege
intr-o banca-am invatat
bucuria si tristetea
impreuna le-am uitat

cu multa simpatie
si fara inteles
pe drumul lung al vietii
eu iti urez succes...

La bine si la greu ei voi ati fost ca fratii mei.

Poate acum nu constientizam ca totul se va sfarsi.

Nu voi uita clipele petrecute cu voi.

Capul sus, mergem mai departe

Grea este iubire,
Grea e fericirea,
Dar mai grea ca toate :
Este despartirea.

Trista-i ziua fara soare
Noaptea fara cer senin
Dar mai trista mi se pare
Ziua cand ne despartim.

Cand va bate vantul peste m-tii Bucegi.
Sa-ti aduci aminte ca am fost colegi...

funda?

1 răspuns:
| Roooxy a răspuns:

Cand va bate vantul peste m-tii Bucegi.
Sa-ti aduci aminte ca am fost colegi...

Norocul ii ajuta pe cei care se straduiesc!

Cu o inima, 2 ochi, 5 litri de sange, 206 oase, 60 de trilioane de celule ADN iti doresc tot binele din lume. Sa ne revedem cu bine!

Cand lucrurile merg prost, cand lacrimile iti curg pe obraz, cand tristetea iti macina sufletul, intotdeauna sa-ti aduci aminte de clipele minunate petrecute impreuna. Multa bafta in tot ceea ce vrei sa faci!

Viata nu inseamna de fiecare data chiar tot ce ne dorim, dar incercam sa o traim cat mai bine posibil. Nu exista viata perfecta dar putem petrece oricand clipe minunate si perfecte. Sa ne revedem cu bine si mult noroc!

big grin Cam atatea stiu