| stefannastasache a întrebat:

Sunt in clasa a 8 a si vreau peste un an sa fac un liceu ca dupa ce termin sa ma fac politist, ce liceu pot face pentru asta? M-am gandit liceul militar din Campulung oare e ok? Va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Bună, Ștefan! happy Orice liceu are carențele sale. Fiecare liceu mai are deficiențe dar și părți pozitive. big grin Nu sunt în măsură să îmi dau cu părerea, că nu cunosc liceul, dar presupun că e unul ok. big grin Mult succes în ceea ce faci și mi se pare interesant acest profil. big grin
Ca să devii polițist trebuie să faci și facultate, nu uita! happy Trebuie să frecventezi o Academie de poliție o Școală de agenți. happy Mult succes! Totuși, citește întrebarea din linkul de mai jos, pentru a te convinge! Mult succes! Funda? big grin