| bogdannn114 a întrebat:

Sunt in deficit caloric si am mancat vreo 5 aripioare si un sandwitch, nu mai mananc nimic pana maine, are ceva sau este ok? Eu inainte mancam dulciuri toata ziua, suc, etc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cu 5 aripioare si un sandwich ai ajuns la limita caloriilor alocate pe ziua de azi? Ma indoiesc... Sau poate era un sandwich baban la METRU.

| bogdannn114 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu daca am ajuns la limita caloriilorlaughing) desi nu cred ca 5 aripioare si un sandwich fac cat mancam eu acum o saptamana