| Biancaxd1 a întrebat:

Sunt in reteaua cosmote si mi s-au terminat minutele si mesajele de pe extraoptiune dupa 2 saptamani dupa ce mi-am incarcat si acum mi-am bagat din nou credit imi pot activa iar extraoptiunea? se poate activa aceeasi extraoptiune de doua ori pe luna?

1 răspuns:
| Șhoghetăn a răspuns:

Nup nu merge.sad stiu cum ecrying s mi'e la fel mi s-a intamplat dar na. am fost la magazine cosmote sa ma intereseaz si nu merge decat sa imi schimb nrsad