| Adella05 a întrebat:

Sunt intr-o mare mare incurcatura :
eu si mai multi colegi am stabilit sa ne intalnim la o ora in parc. dar fara o colega pentru ca ne cam anerveaza (pentru ca e preferata la toti profii.chiar si la aia de desen care e o scorpie)asa si nea auzit cand vorbeam sa ne intalnim la 3 si ne-a intrebat unde sa ne intalnim.si noi am spus ca la o colega acasa ca sa mergem la un spectacol si nu are cum sa vin si ea pentru ca nu mai avem locuri in masina.
chestia e ca eu ma intelegeam cu acea colega(preferata la toti) si acum din cauza la un prost din clasa pentru ca vorbea ca la 3 vine si el in parc. la auzit si s-a suparat.ma rog acum nu ma mai baga in seama. ce sa ii spun ca sa ma ierte? si ma crede si o rasfatata.
deci ce sa-i spun ca sa ma ierte? dau fundita.

3 răspunsuri:
| Love3 a răspuns:

Spune ca tu nu stiai ca se va intampla asta si ca iti pare rau din toata inima si ca daca o face sa se simta mai bine nu o sa mai mergi in parc...mergesmug?

| Adella05 explică:

Am mers deja in parc(inainte sa pun intrebarea) tongue.

| Gaby_8950 a răspuns:

Ii spui ca nu ai avut tu acea idee si ca tu ai vrut sa o iei dar toti nu au vrut si tu nu aveai ce sa faci pentru ca ei nu vroiau si dupa daca o luai se suparau si asa ii spui sa te ierte ca sincer nu ai vrut sa faci asta si te v-a ierta si o sa-i spui ca oricum a fost mai bine daca nu a venit pentru ca toti nu o bagau in seama si dupa poate se intampla si mai rau si dupa o sa-i zici ca nu o so mai minti niciodata si dupa o sa va impacati