| oana17a a întrebat:

Sunt intr-o pana de idei, nu stiti cumva prin brasov locuri de organizat banchete(mai concret, cu pret si tot)si pentru albumul scolar.Multumesc

2 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Hmm...pai eu una l-am organizat intr-un club din oras,cum iesi in jos din centru este un club,dar chair nu mai stiu cum se numeste ceva cu ''x'' sau cu ''e'',dupa care un alt banchet sa organizat in My Place,si mi s-a parut rezonabil, sau uni mai fac banchetele la discoteca Hacienda, insa cred ca este cam mic locul.

| oana17a explică:

Xen cumva? acum mai ramane cu albumul, nu stiu ce sa facem.