| Unicorn08 a întrebat:

Sunt într-o situație jenantă! M-a prins mama când încercam să fac poze nud... Spuneți-mi ce ar trebui să fac să ies din rahatul ăsta sau cum aș putea să fac să nu mă mai simt așa penibil!
Ajutați-mă, vă rog!
Aștept răspunsuri urgent!
Vă mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să gândești așa.
Corpul conține viața. Viața este sfântă.
Nu este rușine să ai un corp frumos.
Nu ai de ce să te simți penibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai putea sa faci? Sa îmi trimiți si mie din pozele alea =)

| Clytia a răspuns:

În primul rând, ar trebui să te simți penibil numai pentru ce ai încercat să faci. Măcar de-ai ține pozele alea numai pentru tine... Până la urmă nu prea ai ce să faci, e normal să te simți prost. Cereți scuze mamei tale, și cu timpul o să uiți de această întâmplare! Mult noroc!