| alexiulian15 a întrebat:

Sunt la profesionala și sunt în clasa 10 a și facem jumate școală și jumate practica, eu acum vreau sa știu ce se întâmplă dacă nu mai mergi la practica deloc și sa mergi numai la școală.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vei avea media neincheiata la practica si pai sa ramai repetent din cauza ei, fiind considerata o corijenta neluata.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pici la practică și pierzi anul, rămâi repetent.

| cehos69 a răspuns:

Pici la practica, noi am avut rubrica speciala de practica unde era minim 6 sa treci clasa, de fapt aveam 3 rubrici ca erau 3 practici diferite.
si + ca in viitoarea ta meserie ce vei face? vei taia frunze la caini?