| Alxblx a întrebat:

Sunt la școala profesională, nu am dat evaluarea naționala, as putea sa trec la liceu? Am auzit ca se poate

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Deci n-ai nici macar 20 de ani, chiar esti un copil care isi da cu parerea despre "kickboxing" si arte martiale (de parca kickboxingul nu ar fi tot arta martiala) laughing

| Alxblx explică (pentru Cosmin86):

Boss... esti un obsedat ciudat

| deobiceiinsist a răspuns:

Din cate stiu, nu se poate, cel putin la mine in liceu cam asa e, poti de la liceu sa te muti la profesionala dar invers nu

| Alxblx explică (pentru deobiceiinsist):

Poate liceul tau e unic

| deobiceiinsist a răspuns (pentru Alxblx):

Hmm, poate