| DaW a întrebat:

Sunt nelamurit cu 3 lucruri

De ce ies foarte diferit in poze, arat intr-un fel in oglinda si altfel in poze, mai ales in pozele care is facute pe "ascuns"

2.E normal să arat intr-o oglindă intr-un fel si in alta oglinda diferit, in functie de lumină?

3.In camera frontala inainte să fac poza arat bine in camera,dar in poza din galerie arat urat,diferit, de ce?

Deci si in poze pe snapchat ma vad ok la fel ca in oglinda doar cand imi face poza cu camera din spate dau cu aprarat parca mi se schimba fata

In oglindă arat foarte bine, sunt multumit, par tot, iar in poze arat urat..lumea ma vede cum arat in oglinda sau cum arat in poze?

Răspuns Câştigător
| valintinvalic2011 a răspuns:

Am aceeasi problema, inglinda si in unele poze arat bine, si parul meu este de vreo 6-7 cm, in oglinda sade super si fata e curata, dar in poze iese rau, si parca parul este "lins "

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ești vampir.

| DaW explică:

Deci eu vorbesc serioslaughing