| anonim_4396 a întrebat:

Sunt nou. As vrea sa va intreb unde pot juca sah online. Stiu ca poti juca si pe messenger dar eu vreau o comunitate si un site dedicat. Stiti vreunul?

4 răspunsuri:
| piticot a răspuns:

Nu este chiar un site dedicat dar este o comunitate mare cu mai multe feluri de jocuri inclusiv sah.
www. 2 zece.ro

| alexalex_4797 a răspuns:

Sau pe mess mai potitongue

| mrs a răspuns:

Copiaza playchess(de pe www.playchess.com), instalaza. Fa un cont gratuit pe el si vei putea juca.Acolo vei putea vedea live jucand si jucatori de top din lume.Bafta!