| HS a întrebat:

Sunt noua pe Wattpad, cum pot prelungii un capitol?

1 răspuns:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Depinde la ce te referi. Daca vrei sa scrii in continuare,sa mai adaugi informatii,dai pe capitol si apesi pe editeaza. Daca vrei sa adaugi un capitol nou,trebuie sa mergi acolo,la "Lucrarile mele",iar apoi, undeva in dreapta sunt niste chestii unde scrie foarte mic. Daca te uiti bine, o sa vezi ca iti scrie pe undeva pe acolo " +new part". Dai pe aia si gata happy
Dar daca tot suntem la capitolul asta, da-mi link-ul lucrarii/povestii tale. Poate te ajut cu ceva, sau iti dau un sfat happy
O zi frumoasa!