| hjjd a întrebat:

Sunt o fata f timida.nu stiu cum sa fac sa scap de aceasta timiditate. sfaturi?

Răspuns Câştigător
| PinkySky a răspuns:

Presupun ca esti o fata frumoasa Ionela.
orce persoane are un moment de timiditate si aici intra rolul personalitati tare. uitate in oglinda si privesteti toate partile bune :X incearca sa te imbraci mai provocator(dar cu limita), un machiaj frumos si sa fi mereu atenta ca esti aranjata indiferent unde ai fi si vei vedea ca o sa se intoarca multe capete dupa tine tongue si trebuie sa fi increzatoare in tine si la un lucru sa te gandesti : cu timiditatea poti pierde unele lucruri happy deci cu tupeu inainte si sa ai incredere in tine big hug fundita?batting eyelashes

1 răspuns:
| zadog23 a răspuns:

Sa ai intotdeauna incredere in tine si sa nu-ti fie frica ce gandesc altii despre tine :* P. S Si eu sunt un baiat timid