| PrecioussGirl a întrebat:

Sunt pe cosmote si vreau sa imi portez nr pe vodafone (sa ma bag pe vodafone dar sa am acelasi numar) si vreau sa stiu daca pot sa imi activez orice extraoptine doresc de la voda chiar daca am numarul portat. multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Alupei_Alex_1988 a răspuns:

Buna, raspunsul este da. odata portarea efectuata vei avea acces la toate extraoptiunile Vodafone si serviciile oferite de acestia, chiar daca figurezi cu numar de alta retea.

3 răspunsuri:
| gazza01 a răspuns:

thinking optziunea aia stiu ca merge doar de pe alta retzea pe Cosmote si la abonament... Altfel nu cred ca merge, Intreaba un operator Vodafone! Funda? :*

| PrecioussGirl explică (pentru gazza01):

Merge si la Vodafone. scrie pe site-ul lor. merge si pe fix tongue

| gazza01 a răspuns:

E uite ca eu nu stiam tongue mersi oricum