| PumpkinDoll a întrebat:

Sunt persoane care consuma bauturi energizante p'aici? Care va plac? Ce parere aveti de aia cu doza albastra de la ROCKSTAR? Eu pot sa zic cu mana pe suflet ca e buna in draci,are gustul "cremos", puternic.Chiar nu imi vine sa cred ca are gustul ala la banii aia.

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu știu ce pun in ele de au gustul ala bun, probabil e o echipa foarte buna de chimiști ca aia e industrie chimica nu mai e industrie alimentara.
Obișnuiam sa beau câte unul acum mulți ani dar nu am mai băut de mult. Și da, imi plăcea pentru ca așa cum ai zis si tu e bun, știu ei ce sa pună in ele ca sa te faca sa mai cumperi laughing

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cind va aud ca mizeriile astea "sunt eficiente" imi vine sa fug in desert. Voi de MIERE DE ALBINE ati auzit? https://www.csid.ro/......c-12107855

| SilentRain a răspuns:

Doar in cazuri extreme de oboseala beau o doza de Monster, e ok ca si gust

| PumpkinDoll explică (pentru SilentRain):

Si ala are gustul puternic.Cu banane ai baut?

| SilentRain a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Cu banane nu am baut, nici macar nu stiam ca exista cu banane
Beau doar monster de culoare verde sau albastru foarte rar, energizantul nu e sanatos

| Dismally a răspuns:

Da din pacate. Incerc sa renunt la ele. Sincer nu imi place nici unul la gust dar sunt eficiente, de asta le beau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult mai ok e o cafea, e doar o adunãnatura de zahar cu ceva vitamine si cafeina.