| AnnaMariaaa a întrebat:

Sunt plecata la tara si la laptop folosesc un stick de Orange de aproximativ 6 GB,vreau sa stiu si eu cat de mult se consuma daca ma uit pe internet la un episod dintr-un serial? Nu prea ma pricep eu big grin merci, dau funda.

2 răspunsuri:
| DanielW a răspuns:

6GB este destul sa urmaresti si 10 episoade, nu-ti face griji!

| GoBackInFuture a răspuns:

Iti va consuma atat cat este marimea video-ului! Adica, spre exemplu, daca video-ul are cam 150 MB, atat trafic iti va consuma din cei 6 GB big grin