| anonim_4396 a întrebat:

Sunt prietena buna cu un baiat, aproape in fiecare seara vorbim prin smsuri, vorbim si la scoala.Mai da ceva semne ca ma place, mai imi spune ca ma "citeste" si sunt geloasa cand imi vorbeste de alte fete, etc. Ce motiv ar avea sa se supere pe prietenii lui din clasa daca ei vorbesc urat de mine? Ce motiv ar avea sa nu ma lase sa il pup pe obraz?

1 răspuns:
| boyca a răspuns:

Poate ii place de tine si in acelasi timp nu sau ii este rusine cu tine dar ii este mila cand te vede la belea