| Carolina1972 a întrebat:

Sunt sanse sa se amane BAC-ul anul acesta?

Răspuns Câştigător
| JicaContra a răspuns:

Mici, se vrea revenirea cat mai la normalitate
or sa fie conditii "speciale" dar, SIGUR se v-a da bac-ul
si se lucreaza acum la conditiile alea "speciale"

insa chiar iti e frica de bac-ul ala, la cate intrebari ai pus despre el happy
o sa fii in regula, doar faptul ca te implici "in halul asta" denota faptul ca o sa reusesti!winking... [hug]

| Carolina1972 explică (pentru JicaContra):

Multumesc! Daca ai fii in locul meu ai intelege de ce sunt asa ingrijorata... sad

| JicaContra a răspuns (pentru Carolina1972):

Da

4 răspunsuri:
| Marius22222222222 a răspuns:

Abia astept sa dai bacul. De cand te stresezi pentru El banuiesc ca nu il vei pica

| DuckDodgers0 a răspuns:

Daca incepe un razboi cu bombe nucleare, sunt toate sansele happy happy happy