| PumpkinDoll a întrebat:

Sunt singurul care se simte naspa cand primeste cadouri? Mai ales cand stiu ca nu le merit

10 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu, nu esti singurul.

| anamariarot a răspuns:

Și eu mă simt ciudat laughing

| RAY a răspuns (pentru anamariarot):

Tu meriti ca esti frumoasa, asa ca numai te simti ciudat, revenind la intrebare =da nu prea imi place, asta pentru ca suntem poate prea antisociali ceva cam popular pe TPU

| PumpkinDoll explică (pentru RAY):

Asta-i societatea antisocialilorrolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Cam da, multe persoane no social life

| anamariarot a răspuns (pentru RAY):

Eh, pe naiba; nu ăsta trebuie să fie criteriul laughing Degeaba ești frumos dacă ai un caracter mizerabil. Mulțumesc pentru compliment, Ray

| Justme1997 a răspuns:

Îmi plac cadourile, mă simt prost doar dacă e un prieten și îmi dă ceva mult mai scump decât ce i-am dat eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma simt ciudat si cand imi zice cineva: "Bravo" desi merit.

| Laila12Izabela a răspuns:

Depinde de circumstanță. Eu nu suport sa primesc cadouri, iubesc sa dau cadouri altora, dar ma apuca nebuneala când primesc cadouri.Nu suport pur si simplu, consider că nu le merit. Nici când vine vorba de ziua mea, nu imi place arunci ma simt cel mai nașpa.

| PumpkinDoll explică (pentru Laila12Izabela):

Si cand vine vorba de ziua mea, de sarbatori si alte ocazii.Ma simt incomod.