| publicname a întrebat:

Sunt trista deprimata nu am chef de nimic ce sa fac ca sa ma inveselesc si eu sa ma simt mai bine mersi

4 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu cineva despre supararile tale sau scrie pe o foaie si apoi rupe-o in bucati; asculta o muzica vesela, uita-te la un film care iti place(o comedie, etc) sau macar suna pe cineva apropiat si discuta cu persoana respectiva. Viata e frumoasa, capul sus! Mai sunt si momente din astea, dar avem langa noi persoane care ne pot ajuta sa trecem peste, incearca sa impartasesti cu ele ceea ce simti.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Fa o plimbare scumpa cheama o prietena si faceti o mica plimbare va mai povestiti de ale voastre

| Mosotti a răspuns:

Te duci la medic, zici starea, o sa zica ce e de facut, suna a depresie ce ai tu. O sa zica gramada fa aia, fa ailalta, nu merge, ca nu te bucura mai nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa nu mai scrii chestiil lungi ca nUsUntFoArTeShmekEriTaDarStiUsAmAfucKydEtOtziUbYta