| Morphines a întrebat:

Sunteți mulțumiți de viața pe care o aveți?

Răspuns Câştigător
| Epigonul a răspuns:

As putea spune ca sunt multumit, dar nu in totalitate, nici macar pe jumatate nu cred.Incerc sa ma prefac optimist, spunandu-mi ca se poate si mai rau de atat.Din ce cauza? Nu stiu, sunt foarte multi factori care ma fac sa ma indoiesc de viata actuala. Vreau sa fac foarte multe lucruri pentru a schimba ceva, dar nu stiu daca este posibil sa reusesc acest lucru.Incerc totusi sa traiesc clipa si sa nu ma gandesc foarte mult pe termen prea lung.Tu esti multumit?

| Morphines explică (pentru Epigonul):

Ca si tine, sunt relativ multumit, desi balanta ar inclina spre partea negative. Tinand cont ca am fi putut fi cu mult, mult mai rau, e bine si asa. Iti doresc toate cele bune! happy

30 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Personal, nu.
Pa, pa.

| MenInShadow a răspuns:

Nu.

| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| SmiiileXoXo a răspuns:

Da, sunt multumita de viata pe care o am. Imi doresc mult mai mult. Dar nu zic ca am putin. Imi este suficient ca sa pot fi fericita. Tot ceea ce imi doresc de la viata.Restul depinde de mine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Foarte multumit si chiar cred in vorba "nemultumitului i se ia"

| suffarstar a răspuns:

NU.Destul nu e nicioadata destul.Asta nu inseamna lacomie.

| Ayako a răspuns:

Aproximativ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sunt mulţumită, aş cârti în faţa lui Dumnezeu dacă aş spune că sunt nemulţumită, deoarece nu-mi lipseşte nimic.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interesantă antiteza dintre imaginile noastre de avatar.
Cred că poza mea de profil zice totul despre ce cred în primul rând despre viața mea, apoi de ceea ce mă înconjoară. Nu îmi place nimic.
Am norocul că-s sănătoasă, că am părinți, că am părinți foarte de treabă, că îmi permit suficiente lucruri cât să nu îmi lipsească mai nimic, deci nu pot fi nerecunoscătoare.
Dar tot sunt nemulțumită de alegerile proaste ce le-am făcut și de cum îmi influențez eu viața.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea, dar putin"m daca

| ksuper31 a răspuns:

Cand eram mic, era destul de multumit, deoarece nu aveam nevoie de jucarii, dar acum, nee...

| lolium a răspuns:

Nu in totalitate. e loc si de mai bine

| Ƨirenia a răspuns:

Absolut

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Sincer sunt un copil vreau haine, telefoane, adidasi, laptopuri mereu lucruri noi. Ma mai cert uneori cu parintii, mai am si cate o nota mica, fac prostii, spun prostii. Dar astea st mofturi. Uneori nu sunt multumita de viata mea, dar uneori imi spun ca altii st si rau.

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Noi te-am raspuns. Dar tu? Esti multumit de a ta?

| Kisie a răspuns:

Nu. Nu sunt deloc multumita de viata pe care o am -.-'

| Morphines explică (pentru Kisie):

Sper sa devii multumita happy

| Klaudya27 a răspuns:

Sti...sincera sa fiu, nu sunt multumita de viata mea, as putea fi putut face mai multe realizari pana acum, dar asta e, totusi e viata mea, asa cum mi-a lasat-o Domnul! Dar mai sti ce? Nici nu mia-si shimba ceva din viata, nici daca as avea posibilitatea! E bine si asa!^_^

| Morphines explică (pentru Klaudya27):

Orice schimbare ar putea avea efecte averse. E mai bine asa, daca tu consideri ca nu ai vrea sa modifici nimic, chiar daca ai putea. Frumos happy

| Georgiana2505 a răspuns:

Deocamdata sunt multumita de viata pe care o am desi mi-as dori sa se schimbe anumite lucruri.

| MinionDodo a răspuns:

Never! :/

| Đεмоη a răspuns:

(: eu as fi multumit daca as avea iubire.Nimic mai mult.

| Morphines explică (pentru Đεмоη):

Vrei macar "o ora de iubire" ca si Luceafarul? Cu siguranta vei avea happy

| Đεмоη a răspuns (pentru Morphines):

Si o ora de iubire ar fi de ajuns.Dar sa fie reciproca (:.din suflet!

| Morphines explică (pentru Đεмоη):

Ai dreptate. Reciproca, intensa, din sulfet si din inima! happy

| Đεмоη a răspuns (pentru Morphines):

AMiN (:

| Ciocolatefrenchblue a răspuns:

Multumitii lui Dumnezeu ca traim undeva unde avem posibilitate sa facem tot ce vrem, ganditi-va la copii aia din africa care mor de foame... de sete si noi ne plangem de astea. avem net, avem unde sa dormimm avem aproape tot ce ne dorimm

| Morphines explică (pentru Ciocolatefrenchblue):

Ai dreptate, dar nici noi, Romania n-o ducem prea bine. In unele zone ale tarii, parca este o particica din Africa... happy

| InLoveWithChocolate a răspuns:

Sa zicem ca da happy