| 12manuq a întrebat:

Suntem impreuna de aproape 5 luni,i-am cumparat cadouri de Craciun,Sf Valentin, 1 Martie etc,acum vine Pastele,si chiar nu mai am nicio idee ce cadou sa ii cumpar, sau chiar daca sa ii cumpar cadou.Eu am 20 ani,ea 19, eu sunt la tara momentan si cred ca ma voi intoarce la oras miercuri,i-am cumparat pana acum lantisor de arging,chestii de plus, dulciuri etc.Da-ti-mi si mie niste idei va rog...

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cu ocazia sarbatoririi pastelui nu se dau cadouri deoarece ouale colorate nu pot fi considerate cadouri nici chiar cele incondeiate.

| LoveSleep a răspuns:

Cine naiba face cadouri de Paști?