| biaaaaa a întrebat:

Sunteti de acord cu intorsul celuilalt obraz? ce parere aveti despre asta? intr-o anume situatie intoarceti si celalalt obraz? cat de mult conteaza orgoliul?

1 răspuns:
| andreeagypsy a răspuns:

Nu e bine sa aveti orgoliu fata de ceilalti,Fiindca ceilalti nu vor sta cu bratele in san,Din motivelele lor E bine sa vb frumos unii fata de ceilalti si orgoliul dispare, Eu n-am urat niciodata pe cineva orgoliul la mine nu exista si ma bucur is mai linistita, Sper ca te-am ajutat sa imparti cu bine acest comm si mss mult ca ai dat aceasta intrebare savada si ceilalti ce este orgoliul mss:*